Mamaja e saj e akuzoi për dhunë, Gigi Hadid merr vendimin e papritur për Zayn Malik (FOTO LAJM)

Gigi Hadid nuk ka në plan t’i japë fund lidhjes së tij me Zayn Malik për shkak të vajzës së tij Khai pas ndarjes dhe konfliktit të tij të dyshuar me nënën e saj Yolanda.

“Yolanda është shumë e mërzitur për gjithçka që i ka ndodhur Zaynit, por Gigi e ka bërë të qartë se Khai ka nevojë për një baba”, tha një burim i paidentifikuar për revistën People.

Ai shtoi se Gigi do të bëjë gjithçka për të marrë pjesë në mënyrë të barabartë në prindërim.

Zayn akuzohet për katër akuza për ngacmim pas incidentit të 29 shtatorit. Ai dyshohet se e shtyu Yolandën, pas së cilës ajo u përplas në komodinë.

Ai gjithashtu dyshohet se ka shqiptuar një sërë ofendimesh dhe i ka thënë që të qëndrojë larg vajzës së tyre.

Ai u akuzua gjithashtu për ngacmimin e Gigi-t përmes telefonit dhe thirri rojen e sigurisë John McMahon në një përleshje.

Zayn Malik u dënua me kusht për sulm ndaj nënës së të dashurës së tij Gigi Hadid. Ai nuk e mohoi se ka dhunuar verbalisht nënën e ish-partneres së tij.

Ai mori një dënim me kusht 90 ditë, duhet të përfundojë një kurs për menaxhimin e zemërimit dhe një program parandalimi të dhunës në familje. Atij iu ndalua kontakti me Yolanda dhe McMahon.


Shtuar 4.11.2021 10:55