Larg luksit, Luana Vjollca fotografohet në plazh duke ngërnë bukë, djath e domate (FOTO LAJM)

Pasi konfirmoi se këtë sezon televiziv do të shfaqet në TV Klan, Luana Vjollca duket se është rehatuar.

Moderatorja shumë e njohur ka publikuar vetë disa fot nga plazhi ku shfaqet me bukë, djathë e domate në duar.

“Ditëlindja vazhdon me aventura dhe me bukë e djathë e domate në vendet e pazbuluara te Shqiperisë sonë te bukur”, shkruan Luana.

Padyshim që këto foto janë të rralla në mes të një Instagrami të mbushur me ekspozimin e jetës luksoze./albeu.com/