Kthehen pas në kohë, Irma, Ema dhe Kozma Dushi ia marrin këngës: Eja o shoku ynë (VIDEO)

Dita e djeshme, data 20 maj, në Shqipëri është shpallur si Dita Kombëtare e Jetimëve.

Në këtë ditë kujtese që na apelon të gjithëve për të reflektuar, për të qenë më njerëzor dhe më të drejtë, janë bërë bashkë emra të mëdhenjë dhe unik të artit shqiptar.

Ka qenë këngëtarja Irma Libohova e cila ka ndarë një video krah Kozma Dushit, Bashkim Albialit, Ema Qazimit duke kënduar “Eja o shkou ynë”.

Kjo video i ka bërë mjaft nostalgjik mijëra shqiptarë të cilët kanë lënë komplimenta nga më të ndryshmet për ikonat e artit./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)