Kida i vë flakën për 24-vjetorin në Dubai (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare, Kida ka festuar ditëlindjen e 24-të.

Këtë ditëlindje ajo e organizoi në vendin luksoz, Dubai e rrethuar me miqtë e saj më të mirë.

Nga atje nuk kanë munguar pozat e ndryshme nga këngëtarja të cilat kanë marrë shumë vëmendje.

Kida ka vënë në pah linjat trupore dhe shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël.

Këngëtarja ka publikuar edhe albumin e saj të parë dhe kënga “Mo jo” ka filluar të dëgjohet në masë të madhe.

 


Shtuar 22.12.2021 18:09

Tags: