Khloe Kardashian i bashkohet trendit të fundit të flokëve dhe duket një yll

Khloe Kardashian ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ylli televiziv është veçanërisht aktive në rrjetet sociale, pasi përmes tyre promovon punën e saj dhe mban kontakte me audiencën.

Në një postim të ri në llogarinë e saj personale, ajo u ka treguar miqve të saj online pamjen e saj të re. Khloe hoqi dorë nga ngjyra bionde që ka mbajtur vitet e fundit dhe provoi një nuancë bronzi.

Në fotot që ka postuar ajo shihet e veshur me rroba nga koleksioni i saj i ri.

Shikoni pamjet:

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 


Shtuar 2.04.2024 19:08