“Ia ka këputur kokën dajës”, kjo foto e vjetër e moderatores shqiptare me vëllain habiti ndjekësit (FOTO LAJM)

Këtë 1 qeroshr, ku të gjithë kanë uruar femijët dhe kanë festuar bashkë me ta, moderatorja Arbana Osmani është kthyer vite pas në kohë, në fëmijërinë e saj.

Ajo ka publikuar disa foto që nëna e saj i ka nisur këtë mëngjes. Arbanën e kemi para edhe herë të tjera në foto nga femnijëria, por ajo që na bëri përshtypje ne dhe pjesës më të madhe të ndjekësve të Arbanës është ngjashmëria e djalit të saj me vëllain e saj.

Pra ngjashmëria e Jonit me dajën e tij.

“OMG duket sikur ke dal në foto me Jonin”. “Joni fiks si vëllai jot”, javë vetëm disa nga komentet që janë habitur nga ngjashmëria.

“Mami im sapo me dergoi keto foto nga femijeria dhe vura re se ca gjera kurre nuk ndryshojne:). Gezuar 1 qeshorin te gjithe femijeve (Foto e fundit jam une 4 vjeç duke prezantuar “spektaklet e mia” natyrisht, tek shtepia e gjyshit ne fshat)”, shrkuan Arbana krah fotove./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)