Gjendja është serioze, Einxhel i nënshtrohet operacionit pas daljes nga “Big Brother”

Një moment të vështirë ka kaluar Einxhel në shtëpinë e Big Brother, ku pas një incidenti ka lënduar krahu.

Duke luajtur ajo është rrëzuar dhe menjëherë tha se ka thyer krahu.

Prezantuesja është futur në sallën e operacionit pas thyerjes së krahut, pasi gjendja e saj është serioze, ben me dije Icon Style.

Urojmë që moderatorja të shërohet sa më shpejt e të rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP për të vazhduar garën.

Nga ana tjetër, banorët nuk e morën seriozisht dëmtimin e Einxhelit, madje ata nisën të qeshnin.

Arjola, Iliri dhe Monika vijuan të qeshnin edhe pasi Einxhel u dërgua drejt e në spital.


Shtuar 28.01.2022 13:19