Familja e Getoar Selimit në zi, reperi humb personin e afërt (FOTO LAJM)

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi. Halla e reperit është ndarë nga jeta.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai i artistit përmes një postimi në “Facebook”. Ai ka postuar një foto përmbi të cilën shkruan:

“Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”.

Shtuar 25.11.2022 15:35