Elia Zaharia feston ditëlindjen, sa vjeç bën sot Princesha

Princeshë Eli Zaharia Zogu sot ka ditëlindjen. Ajo feston sot 40-vjetorin e lindjes. Ka qenë bashkëshorti i saj, Princ Leka që ka kujtuar ndjekësit për ditëlindjen e bashkëshortes. Ndryshe nga vitet e kaluara, Leka nuk ka shkruar një urim special, por ai ka shpërndarë një urim nga revista franceze.

“Gëzuar ditëlindjen Princeshës Elia të Shqipërisë që mbush 40 vjeç këtë të mërkurë, 8 shkurt 2023!”, shkruhet në Point De Vue.

Një dhuratë shumë speciale ka marrë Elia Zaharia këtë 40-vjetor, vëllain e saj. Amos ka dalë mbrëmjen e djeshme nga Big Brother VIP dhe familja duhet të ketë festar sot bashkë.

Elia ka zgjedhur të hesht për rrugëtimin e vëllait të saj në reality show./albeu.com/