E vërteta e marrëdhënies mes Bardhit dhe menaxherit të tij, flet Sara: Komentet thonë se unë ia kam shkatërruar edhe karrierën

Çifti i njohur, Bardhi dhe Sara Gjordeni, kanë qenë të ftuar së fundmi në ‘Big Brother Radio’.

Dy ish-banorët e edicionit të tretë të Big Brother u njohën brenda shtëpisë dhe krijuan një lidhje dashurie.

Ata kanë folur për zhvillimet e fundit si dhe për raportin me menaxherin, Jetmir Agaj. “Komentet në rrjet janë që unë po i shkatërroj karrierën Bardhit dhe që unë kam shkatërruar marrëdhënien midis menaxherit të Bardhit dhe Bardhit. Dhe kjo nuk qëndron absolutisht. I kam sugjeruar që të ulet dhe të bisedojë, por Bardhi është maxhoren dhe ka problemet e tij dhe ka hatërmbetjet e tij”, u shpreh modelja. Bardhi më tej shtoi se ai i ka zgjidhur vetë gjërat me Jetmirin, menaxherin e tij, dhe se këto probleme mbeten mes tyre dhe asnjë personi tjetër, përfshirë këtu edhe Sarën.

View this post on Instagram

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Ish-konkurrentja nga ana tjetër shtoi: “Pozicioni im është i tillë që Bardhi të jetë i qetë dhe i lumtur me vendimet e tij. Dua që për gjërat e tij të vendosi zemra, shpirti edhe mendja e tij”.

Sara mes tjerash theksoi: “Unë jam pro çdo gjëje që Bardhi vendos”.

Sido që të jetë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedhin gjërat.


Shtuar 19.03.2024 13:31