E refuzoi te “Kosherja”, Besi tregon si qendron e vërteta mes zënkës me Olsi Bylykun

Bes Kallaku po shijon suksesin në spektaklin e humorit “Kosherja”. Para pak kohësh u përfol se aktori ka dashur të marrë me vete edhe mikun e tij të ngushtë Olsi Bylyku. Në mediat rozë u tha se ai i kishte kërkuar atij të linte “Klanifornian” dhe të bëhej pjesë e spektaklit të humorit në ABC, “Kosherja”.

Duke qenë se Olsi nuk pranoi, u përfol se mes tyre pati një “zënkë” dhe miqësia u kris. Por si qëndron e vërteta? I ftuar sot në “ABC e Mëngjesit”, Bes Kallaku i ka rrëfyer të gjitha. Ai mohoi zërat, duke theksuar se secili ka zgjedhjet e veta në jetë.

“Secili ka zgjedhjet e veta në jetë dhe mund të marri atë që do. Të gjithë aktorët e ‘Kosheres’ në shtator janë në nivel të secilit prej aktorëve apo kolegëve të mi”, tha Besi.


Shtuar 1.07.2021 13:50