“E drejtoj unë emisionin”, Arbana i “mbyll” gojën Donaldit live (FOTO LAJM)

Donaldi bëri një kërkesë. Ai tha ta vazhdojë Iliri të flasë teksa i ndërhyri moderatorja.

“Unë e drejtoj emisionin”, tha Arbana, teksa momenti u përcjell me duatrokitje nga publiku dhe të qeshura.

Donaldi dhe Arjola, debatuan lidhur me situatat brenda shtëpisë. Megjithatë, dyshja po bisedojnë me tone të ulëta kësaj radhe.

 


Shtuar 17.12.2021 22:21