Dua Lipa e dashuruar me bregdetin shqiptar, vijon pushimet në jug (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa vijon pushimet e saj në Shqipëri së bashku me familjen dhe të dashurin Anwar Hadid.

Ylli i popit ndodhet në jug të Shqipërisë, duke pushuar në një jaht luksoz.

Së fundmi ka postuar disa foto në rrjete sociale dhe mesa duket po e shijon në maksimun detin Jon./albeu.com


Shtuar 30.07.2021 14:10