Dhurata Dora feston ditëlindjen përtej oqeanit, e gjeni dot sa vjeç bën sot këngëtarja (FOTO LAJM)

Dhurata Dora feston sot ditëlindjen. Këngëtaren e ka gjetur 29-vjetori në Neë York ku ka festuar mes miqsh e duket shumë e lumtur teksa fryen qirinjtë e tortës.

Ditën e djeshme Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “Criminal”.

Kanë kaluar vetëm pak orë nga publikimi dhe kënga ka arritur mijëra dëgjime në Youtube duke i shtuar këngëtares edhe një tjetër festë në ditën e lindjes.

 


Shtuar 24.12.2021 12:34