Darkë romantike me Genc Prelvukajn, Eni Koçi ndan pamjet nga vendi luksoz (FOTO LAJM)

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Dyshja janë pothuajse kudo bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike në rrjetet sociale.

Përmes fotografive të fundit, Eni dhe Genci treguan se po shijonin një darkë romantike në një vend tepër luksoz.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe padyshim vetëm komente pozitive nga ndjekësit e tyre në Instagram.


Shtuar 12.06.2021 09:27