Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu anulon papritur dy koncerte

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Ermal Fejzullahu, ka anuluar dy koncertet që kishte planifikuar t’i mbante në Itali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram. Artisti tha se arsyet janë personale dhe kërkoi mirëkuptimin e adhuruesve të tij.

“Uroj të shihemi shpejt”, ka shkruar shkroi Ermali në postim.

Nuk dihet se çfarë mund t’i ketë ndodhur atij, por dihet se ai numëron koncerte të shumta në Europë dhe shpresojmë që të kthehet së shpejti për publikun me projekte të reja muzikore.


Shtuar 24.09.2023 13:58