Beatrix tregon moshën kur ka humbur virgjërinë

Beatrix ka folur për humbjen e virgjërisë dhe puthjen e parë.

Beatrix Ramosaj u shpreh se virgjërinë e humbi në moshën 22-vjeçare ndërsa puthjen e parë e dha kur ishte në gjimnaz, por pa specifikuar moshën.

Ndërkohë, Donaldi dhe Beatrix po e vijojnë lidhjen e tyre në shtëpinë e BBV. /albeu.com/


Shtuar 17.12.2021 20:39