“A je e pasur ti Françeska? Ish-banorja përgjigjet në “Cherry on Top”!

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e nesërnme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar në emisionin e Bora Zemanit, “Cherry On Top”.

Ndër të ftuarit ka qenë edhe ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati, e cila u eleminua shumë pranë finales, në spektaklin e shkuar.

Gjatë qëndrimit në shtëpi Françeska është komentuar shumë për veshjet e saj të shtrenjta dhe nuk kishte si të mungonte kjo pyetje prej Borës për Françeskën ku gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet:

Bora: A je e pasur ti Françeska?

Françeska: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga veshja.

 


Shtuar 24.05.2024 13:12