Zogu hyn në studio gjatë trasmetimit live, Spartak Ngjela nuk ndal dot të qeshurën (VIDEO)

Një zog që kishte hyrë në studion e Ora Neës, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në emision.

Teksa emisioni po transmetohej “Live”, zogu ka hyrë brenda studios, ndërkohë që të pranishmit kanë nisur të qeshin.

Gazetarja Beti Njuma, e cila e ka vënë re ka thënë se nuk e di se si ka hyrë dhe nga ka hyrë, duke qenë se ka shumë korridore deri tek studioja./albeu.com


Shtuar 15.09.2021 12:47