Zhbllokohet sfida, Çeki-Angli (VIDEO)

Zhbllokohet sfida në “Wembley”, mes Cekisë dhe Anglisë.

Stërling kalon në avantazh 3 Luanët duke realizuar me kokë. /albeu.com/

Shtuar 22.06.2021 21:16