VIDEO/ Vjen furtuna, uji pushton rrugët, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës (HARTA LIVE)

Jo vetëm në Europë. Stuhia e fortë e shiut dhe erës ka përfshirë dhe vendin tonë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Siç shihet dhe nga videoja, reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë Tiranën, duke krijuar një situatë kaotike.

Për shkak të reshjeve është bllokuar një pjesë e autostradës Turanë-Durrës.

Gjithashtu dhe shumë akse rrugore të kryeqytetit janë përmbytur, duke paralizuar qarkullimin e mjeteve.

Ndiqni hartën LIVE


Shtuar 3.11.2023 13:01