VIDEO/ Çfarë do bënit nëse fikeshin kamerat 60 minuta? Kiara: Dashuri me Luizin. Olta: Unë do t’i shikoja  

Olta dhe Kiara kanë pasur mundësi të kalojnë mbrëmjen e djeshme në suitë.

Teksa realizonin një lojë me pyetje, të dyja banoret u pyetën se çfarë do të bënin nëse brenda shtëpisë do të fikeshin kamerat për 60 minuta.

Olta: Vetëm fikini dhe keni për ta parë.

Kiara: Dashuri me Luizin.

Olta: Unë do shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri, ju betohem.

Kiara: Nuk quhet!

Olta: Nuk bëhet fjalë fare.

/Albeu.com/

 

 


Shtuar 25.03.2023 10:16