Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur (VIDEO)

Të shtëna me armë janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë, në zonën e “Don Boskos”.

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një lokal, teksa pritet ende një komunikim nga policia.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca tëshumta policie dhe ambulanca, si duket edhe në pamjet e siguruara nga AlbEu.com.

 


Shtuar 12.03.2023 21:18