Të shtëna me armë në një lokal nate në Greqi, një viktimë dhe një i plagosur

Gjatë natës, të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur jashtë në një lokal nate në Marousi.

Si pasojë e të shtënave me armë, një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve, fillimisht ka ndodhur një sherr mes të paktën dy personave jashtë një klubi nate.

Policia ndodhet në zonë dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.


Shtuar 28.04.2024 07:47