Të ndërtuara me porosi, CR7 mes Ferrarit dhe Rolls Royce (VIDEO)

Ne ju sjellim koleksionin e ëndrrave të Cristiano Ronaldos: njëri pas tjetrit, këtu janë makinat e tij të ndërtuara me porosi.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë për të parë marakat dhe cmimet e makinave. /albeu.com/


Shtuar 10.05.2021 20:20