Supergoli i Asanit, shihni çfarë bën Rama dhe Linda në tribunë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama dhe i biri, Zaho ndodhen në stadiumin Air Albania dhe po ndjekin nga afër ndeshjen Shqipëri- Poloni.

Të pozicionuar në tribunën VIP të stadiumit “Air Albania”  kryeministri Rama nuk ka munguar në këtë sfidë kaq të rëndësishme për kombëtaren kuqezi.

Rama nuk i ka fshehur dot reagimet teksa ndjek lëvizjet e kuqezinjve.

Sakaq, Shqipëria kaloi në avantazh me supergolin e Asanit. 

Në stadiumin e tejmbushur, ku biletat janë shitur të gjitha një muaj më parë, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se do të jenë të pranishëm afro 22 mijë tifozë./Albeu.com


Shtuar 10.09.2023 21:38