Spektakël në Air Albania në derbin Tirana-Dinamo (VIDEO)

Derbi mes Tiranës dhe Dinamos në kuadër të javës së tetë të Kategorisë Superiore sapo ka nisur dhe atmosfera në  duket fantastike.

Grupi i tifozëve “Capital Grew” që mbështesin ekipin e Tiranës i kanë vendosur “flakën” stadiumit Air Albania duke ndezur flakadanë.

Kujtojmë që ky është derbi i dytë në pak ditë, pasi të mërkurën skuadrat u përballën në Kupë.


Shtuar 6.11.2021 20:09