“Sjam nën presion”, Tedi Blushi për deklaratat e Dumanit: Totalisht logjikë alla Edi Rama

Përmes një postimi në “Facebook”, sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi, ka reaguar pas deklaratave të kreut të SPAK Altin Dumani, në Komisionin e Ligjeve.

Tedi Blushi, tha se Dumani flet totalisht sipas logjikës së Edi Ramës.

Postimi i Tedi Blushit:

Totalisht logjikë alla “Edi Rama”:
Llogaridhënien para deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë e quan “presion”, ndërsa presionin që ju bën vetë personalisht Gjykatave duke ju kërkuar të bëhen “noterë” të SPAK-ut dhe të vendosin “afërmendsh”, siç do ky, e quan legjitimitet”.


Shtuar 22.05.2024 15:02