Shkodranët “lënë në baltë” Jozefina Topallin, nuk mori as 50 vota në qytetin e saj

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, nuk ka siguruar asnjë mandat në zgjedhjet e 25 prillit.

Ajo ishte kandidate në qytetin e saj Shkodër, dhe nuk ka marrë mbështetjen që pritej.

Topalli ka siguruar vetëm 47 vota në këtë qark./albeu.com

 


Shtuar 27.04.2021 17:12