Sherr mes grave në një qendër estetike në Tiranë

Një sherr ka ndodhur sot në një qendër estetike në Tiranë. Policia bën me dije se dy gra kanë goditur me sende të forta një 33-vjeçare.

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

Më datë 11.06.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për shoqerimin e shtetasve I. Gj., 39 vjeçe dhe A. D., 35 vjeçe, pasi në bulevardin “Bajram Curri”, në ambientet e një qendre estetike kanë goditur me sende të forta shtetasen L. Rr., 33 vjeçe.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia/albeu.com

Shtuar 12.06.2021 14:35