Basha surprizohet nga të rinjtë e PD për ditëlindje (VIDEO)

Kreu i PD-së Lulzim Basha sot feston ditëlindjen. Ai mbush 47 vjeç.  Në ambientet e jashtme të selisë blu, kryedemokrtatit i është bërë një surprizë nga të rinjtë e PD-së.

Ata e kanë surprizuar Bashën me një tortë me tabelë shahu dhe të gjithë bashkë kënduan këngën “Shumë urime”./albeu.com

Shtuar 12.06.2021 14:45