Sali Berisha rigjen shokun e ngushtë të fëmijërisë në Sarandë

Foltorja e Sarandës ka rikthyer mikun e fëmijërisë për Sali Berishën.

Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, Berisha përshëndeti mikun e tij, i cili mori fjalën për të diskutuar me të.

PJESË NGA BISEDA:

Qytetari: Jam shoku i Sali Berishës

Sali Berisha: I fëmijërisë.

Qytetari: Jam edhe pak më i madh.

Sali Berisha: Jo more, një vit kemi…

Qytetari: Tani në këtë moshë që jam unë…Jam i detyruar që të them të vërtetën. Na nderojnë këtu deputetë dhe ish-deputetë. Na nderojnë edhe të gjithë këta. /albeu.com/

 

 


Shtuar 12.11.2021 18:40