Reshje shiu dhe temperatura të ulëta, parashikimi i motit për nesër

Nesër (e martë dt.18) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit.

TEMPERATURAT:

Nesër (e martë dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 5 / 14 °C

Në vendet e ulëta: 3 / 12 °C

Në vendet malore: -1 / 6 °C

ERA:

Nesër (e martë dt.18) era pritet të fryjë e lehtë, mesatare deri e fortë në bregdet./albeu.com/

Shtuar 17.01.2022 23:48