Rama uron Ditën e Verës: Elbasan i bukur, Elbasan (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot festën e Ditës së Verës me anë të një video në Facebook, e cila është shoqëruar me këngën e njohur Elbasan i bukur, Elbasan.

Krahas videos Rama shkruan: GËZUAR DITËN E VERËS

Më herët këtë festë kanë uruar dhe figura të tjera politie si presidenti Meta, kreydemokrati Lulzim Basha etj.

 

Shtuar 14.03.2021 09:25

Tags: