Rama nuk mban më, kërcënon Fevziun që do të braktisë studion: Mos më trego gishtat mua! (VIDEO)

Kryeministri Rama duket se është lodhur nga fushate zgjedhore dhe intervistat në mediat.

Edhe mbrëmjen e sotme në “Opinion” kryeministri Rama deklaroi se do të braktiste studion pas një debati të nxehtë.

Edi Rama: Nëse kjo gjë ndodh edhe njëherë, unë do të iki. Kaq po them. Sepse nuk ia lejoj unë, as Artan Hoxhës dhe Hoxhës Artan që të më thotë mua se pse s’i the ti Taulant Ballës se kështu apo ashtu. O Artan Hixha, lëri këto jehonat e PD-së , mos më trego mua gishtat e lëri këto Rilindasit me mua.


Shtuar 22.04.2021 21:54