Rama “gjallëron” Facebookun dhe jep lajmin e mirë: Vijnë 8190 vaksina Pfizer

Kryeministri Rama ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan:

8190 vaksina të tjera Pfizer mbrritën sonte, teksa vaksinimi vazhdon me ritëm të lartë#ShqipëriaBuzëqesh

Kujtojmë se Shqipëria votoi ditën e djeshme dhe të gjithë janë në ankth ndërkohë që numërimmet vazhdojnë në kohë reale.

Shtuar 26.04.2021 22:10