Rama apo Basha? Lorik Cana bën zgjedhjen e tij për 25 Prillin: Nuk kam dyshime!

Ish-kapiteni i përfaqësueses shqiptare Lorik Cana ka rrëfyer hapur zgjedhjet që do të bëjë për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen më 25 Prill.

37-vjeçari Lorik Cana u pyet nga ndjekësit në Instagram se për kë do të votonte.

Basha apo Rama?

“Me Bashën nuk kam pasur fare afrimitet, kurse me Edin kam miqësi. Nuk kam dyshime, nëse do të votoj do zgjedh Partinë Socialiste dhe Edi Ramën. Shqipëria ka bërë progres, mendoj se Rama e meriton mandatin e tretë”, tha Cana duke iu përgjigjur fansave të tij. /albeu.com/

 


Shtuar 30.03.2021 19:54