Po aq e bukur sa dhe provokuese, e dashura e Olsit publikon këngën e parë (VIDEO)

Egli Tako parnerja e aktorit të njohur Olsi Bylyku ka publikuar këngën e saj të parë.

Bëhet fjalë për “Adios”, një projekt në të cilin Egli shfaqet provokuese po aq sa dhe e bukur.

Me pasionin e saj për këngën, Egli na surprizoi fillimisht me një freestyle në studion e “Gjoni Black”, ku realizohen diss-et më të forta, si ai mes Olsit dhe Eglit.

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve ishte Egli dhe aftësia e saj në rep dhe mesa duket, nga ajo performancë Egli është nxitur për të nxjrrë një projekt më vetë, i cili me siguri ka për tu dëgjuar gjatë.

 


Shtuar 18.06.2021 19:03