Piranjat “kafshojnë” vjehrrën dhe vjehrrin që kapën “mat” nusen e djalit, ajo ja mbath me vrap (VIDEO)

Të gjithë e kemi ndjekur ngjarjen famëkeqe të Librazhdit, ku nusja u dhunua dhe u ekspozua publikisht pas tradhtisë bashkëshortore.

“Piranjat” e kanë ndjekur rastin, dhe kanë pyetur personazhet e videos, vjehrrën, vjehrrin dhe vëllain e tij për rastin në fjalë.

Mesa duket, ideja e një kamere që i ndiqte nga mbrapa dhe fama mbarëkombëtare nuk u pëlqente, dhe përpiqeshin ta evitonin.

Na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7. Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al.

Shtuar 31.05.2022 14:17