Përgjaken rrugët, autoboti përplaset me një makinë në Rrugën e Kombit (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Sipas burimeve raportohet se një autobot është përplasur me një makinë.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur shoferi i kamionit dhe një pasagjere në makinën e përfshirë në këtë përplasje.

Të dy janë transportuar në spitalin rajonal të Kukësit. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë lagështia në rrugë.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme ka pasur një sërë aksidentesh në akse të ndryshme rrugore./albeu.com/