Parashikimi i motit për ditën e martë, 9 nëntor 2021

Nesër (e martë, dt.09) priten reshje të dobëta.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.09) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 22 °C

në vendet e ulëta: 14 / 23 °C

në vendet malore: 10 / 18 °C

Era

Nesër (e martë, dt.09) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


Shtuar 8.11.2021 23:25