Pacienti dhunon rëndë infermierin në Spitalin Psikiatrik të Shkodrës

Në Spitalin psikiatrik të Shkodrës, një infermier është dhunuar rëndë nga një pacient. Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe infermieri me iniciale SH.M është dhunuar nga një pacient, i cili në bazë të informacioneve është edhe përdorues i lëndëve narkotike./albeu.com

Shtuar 23.06.2021 12:43