Plasin të qeshurat në studio, Antonela i kërkon këshilla për marrëdhënien në çift Spartak Ngjelës (VIDEO)

Antonela Berishën, ish-konkurrenten e “Përputhen” po e shohim tashmë në “Top Arena” ku edhe ka marrë mjaft vëmendje dhe nisur nga vetë personazhi i saj ka bërë shoë.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka ngacmuar Spartak Ngjelën duke e vënë në siklet.

Antonela: Avokat kë thënë dikurë që nuk është me rëndësi me kë flen, por me kë zgjohesh. Si t’ja bëjmë që t’i bashkojmë të dya bashkë, çfarë këshillë na jep?

Ngjela: Më vjen shumë keq se pot ë ishe burrë do të përgjigjesha. Këtë e dini vetëm ju

Antonela: Po në me burra flemë, nuk flemë me femra.

Ngjela: Vërtetë që fle me atë, por zgjohet me të dashurin.

Patjetër që gjatë dialogut në skenë kanë shpërthyer të qeshurat./albeu.com/

Shtuar 23.06.2021 12:41