Nuk e pranon humbjen, Rama: Kaq mandate marr të dielën nga shqiptarët!

Kryeministri Rama ka zbuluar parashikimin e tij mbi zgjedhjet e 25 Prillit.

Gjatë intervitës në “Opinion” Rama zbuloi se nga këto zgjedhje nga të cilat na ndajnë tashmë vetëm 2 ditë, ai pret nga 74-78  deputetetë.

Rama shtoi se nuk sheh dhe nuk i lexon sondazhet dhe u shpreh për një fitore të plotë në zgjedhjet e së dielës.  /albeu.com/

 

 


Shtuar 22.04.2021 22:09