Nëna e 22-vjeçarit që u mbyt në det: Familja jonë kurrë s’ka për të pasur më gëzime

Nëna e 22-vjeçarit që u mbyt para dy ditësh në det, ka postuar në Facebook një mesazh prekës për të birin.

Ajo shkruan se Zoti e mori në lule të rinisë dhe se familja e tyre nuk do të ketë më kurrë gëzime

“Cka me shkrujt per ty ..e mjera une cka met than mami set fali Allahu ne ditet mat fshtira te jetes time et mur ne ditet e rinin tane ..ma bane me hi o djali jem tum tregu se sa muj ..se tuj tuj ik ..qysh dje je ne det ..akoma ste kem gjet …oi miri i mamit mami per jet ka dek.. tpatem oren e shpis mat mirin ..kush tka njoft moj cukel.. qeshtu thon per ty iahte i paqosh Allahu e baft emen e ta gjetshim trupin o biri jem ..Allahu koft me ty..atje ku je …o Jani i Mamit e mjera une per jet jetve..familja jon kurr ma per jet ..ska me pas gzim as lumturi si me par .mos prania e jote per jet ka me vra”, shkruan ajo.

Kujtojmë se trupi i 22-vjeçarit u gjet sot nga polumbarët, ndërkohë që ishte mbytur që me 17 gusht /albeu.com


Shtuar 19.08.2021 10:30