U mbyt te Gjiri i Lalzit para dy ditësh, nxirret nga deti trupi i 22-vjeçarit

Para dy ditësh një 22-vjeçar është mbytur në Gjirin e Lalzit, ndërsa sot është bërë e mundur nxjerrje trupit nga deti.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Në vijim të informacionit të dhënë më datë 17.08.2021, se te Gjiri i Lalëzit, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi A.S., ju informojmë se:

Ditën e sotme rreth orës 08:15, shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerren nga deti të trupit të pajetë për të cilin dyshohet se është shtetasi A. S., 22 vjeç, banues në Tiranë.


Shtuar 19.08.2021 09:05