Ndodh në Librazhd, ura mbushet plot me tifozë për të parë derbin ndaj Shkumbinit (FOTO LAJM)

Kjo foto vjen nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, mes Sopotit dhe Shkumbinit.

Edhe pse nuk lejohet hyrja ne stadium, interesi për ndeshjen duket i lartë.
Mes njerëzve që kanë mbushur urën duket se nuk ka as distancim fizik, madje disa prej tyre nuk kanë as maska, raporton panorama.
Në foto shihet një grumbull i madh tifozësh, që qëndrojnë pranë një ure në afërsi të stadiumit, duke ndjekur derbin mes Sopotit dhe Shkumbinit, që përfundoi në barazim 1-1.


Shtuar 11.04.2021 22:11