Meri Shehu bën parashikim javor të horoskopit: 4 shenjat që duhet të kenë kujdes!

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit për 12 shenjat e zodiakut për këtë javë.  Për këtë javë, sipas Meri Shehut, kujdes duhet që të tregojnë shenjat e gaforres, dashit, bricjapit dhe peshores.

Dashi

Nje fillim i ri dhe shume intensiv ne jeten personale erotike do jete shume i dukshem dhe me pasion. Kujdes ne çeshtjet familjare dhe ne karriere ju qe keni lindur ne dhjetediteshin e fundit te shenjes tuaj

Demi

Pak debat ne çeshtjet familjare por edhe shpenzime per nje ndryshim ne lidhje me shtepine apo me njerez qe do ftoni. Nje takim romantik ne familje ju pershtatet shume. Nje çeshtje takim si projekt udhetimi do shkoje mire.

Binjaket

Jeni ne nje moment ku do rregullohet nje çeshtje e rendesishme ekonomike per ju qe merreni me turizem apo keni biznes familjar dhe keni lindur ne ditet e para te shenjes tuaj.

Gaforrja

Merkuri ne shenjen tuaj ju çliron nga mungesa e komunikimit dhe ju fut ne shume diskutime e takime por edhe udhetime jashte vendit. Mundesisht keto do jene edhe romantike. Kujdes, ju qe keni lindur ne dhjete-diteshin e trete te shenjes tuaj.

Luani

Hene e re ka reflektim keto dite ne shenjen tuaj. Do ndjeheni shume energjik dhe me deshiren per te bere ndryshime ne jeten personale. Jeni shume afer nje lidhjeje erotike.

Virgjeresha

Per ju ndikimi i Merkurit ne Gaforre do jete shume pozitiv ne arritjen e nje marreveshje te rendesishme per nje vijushmeri ne nje marrdhenie erotike. Brenda vetes jeni shume flirtues dhe me deshiren per te sqaruar nje konflikt personal apo ne pune

Peshorja

Jeni shume te interesuar per te qene ne qender te vemendjes dhe do ja arrini si ne takime romantike ashtu edhe ne konflikte midis gjinive. Nje marreveshje pune dhe ekonomike do jete e rendesishme per ju te lindurit ne ditet e para te shenjes tuaj.

Akrepi

Me ne fund nje drite jeshile per nje lidhje personale e cila vjen pas shume vitesh si nje e drejte apo nje miqesi qe ju dhurohet ne pafatesine qe keni patur deri tani ne dashuri

Shigjetari

Do beni nje marrvesheje me dike te familjes per nje ecuri ne jeten tuaj personale duke vene nje rregull nese nuk keni mundur deri tani te gjeni qetesi duke qene konfuz per ecurine e lidhjes egzistuese

Bricjapi

Nje moment pak i veshtire dhe i trishtueshem per ju qe keni lindur ne dhjete-diteshin e trete te shenjes tuaj. Do keni perballje ne pune dhe ne jete bashkeshortore por edhe debate familjare

Ujori

Ne kete moment te rendesishem per ekonomine e juve qe keni lindur ne ditet e para te shenjes tuaj do keni mundesine e nje marreveshjeje ekonomike shume fitimprurese

Peshqit

Ne shenjen tuaj ka vend kete jave per udhetime dhe ndryshime ne menyren se si jeni ndjere per nje person qe tashme e doni ta keni ne perditshmeri me me shume vrull ne jeten tuaj. Ky person duhet te jete ose Luan ose Shigjetar ose Peshk


Shtuar 12.07.2021 19:29