Marku pritet të ngjitet në ring nga momenti në moment, Tare e Cana në “Air Albania”

Kanë mbetur edhe pak minuta nga ngjitja në  ring e Florian Markut, ndërsa momentalisht po luhen ndeshjen e fundit.

Atmosfersa në “Air Albania” sa po vjen e po bëhet akoma edhe më elektrizuese.

Ndeshja mes Markut dhe Ramirez pritet të nisë rreth orës 21:00, ndërsa në stadium kanë mbërritur edhe figura të njohura jo vetëm të boksit.

Dy legjenda të Kombëtares, Igli Tare dhe Lorik Cana po presin pranë ringut të shohin performancën e “Albania King”./albeu.com 

Shtuar 25.08.2022 19:57