Makina përfundon në humnerë në Elbasan, 5 të plagosur

Një makinë në Elbasan ka përfunduar në humnerë dhe janë plagosur 5 persona.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë humbja e kontrollot të mjetit.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe po transporton të lënduarit në spital.


Shtuar 1.07.2021 17:45